کد خبر: ۱۴۹۳۶۷
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
معاون مستعفی وزارت ورزش و جوانان امروز برای برگزاری چند جلسه با نمایندگان مردم به مجلس شورای اسلامی خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، انتخابات فدراسیون والیبال قرار است روز چهارشنبه، 29 آبان ماه برگزار شود. بر اساس اعلام معاونت قهرمانی، بعد از بررسی‌های به عمل آمده توسط مراجع ذیصلاح نظارتی، تاکنون اسامی محمود افشاردوست، محمدرضا رشیدی، محمدرضا داورزنی، احمد سعادتمند، افشین داوری و امیرحسین منظمی برای حضور در این انتخابات مورد تایید قرار گرفته‌ است. گفته شده اسامی سایر نامزدها در صورت اعلام، متعاقباً به لیست اضافه خواهد شد.

محمدرضا داورزنی که تا هفته گذشته در سمت معاون وزیر ورزش و جوانان فعالیت می‌کرد، به دلیل حضور در انتخابات از سمت خود کناره‌گیری کرد و بعد از گذشت چند روز، سرانجام وزیر با این استعفا موافقت کرد.

با این وجود و با توجه به شائبه های بوجود آمده و به ویژه کاندیداتوری داورزنی در انتخابات والیبال با وجود حضور در پست معاونت وزارت ورزش، کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه‌ای به وزارت ورزش‌و‌جوانان خواهان ثبت‌نام مجدد از نامزدها شد.

در همین راستا گفته می‌شود محمدرضا داورزنی قرار است برای برگزاری چند جلسه با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و شفاف سازی در همین زمینه، امروز به ساختمان بهارستان برود. به نظر می‌رسد جلسه با رئیس کمیسیون اصل 90 و برخی نمایندگان که پیگیر انتخابات فدراسیون والیبال هستند، از مهمترین برنامه‌های معاون مستعفی وزیر ورزش و جوانان باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار