کد خبر: ۱۴۹۳۹۱
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
اولتیماتوم پلیس
سخنگوی نیروی انتظامی گفت: پلیس بر اساس وظایف قانونی خود در برخورد با ناامن‌کنندگان و اخلالگران نظم و امنیت هیچ‌گونه مماشاتی ندارد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار احمد نوریان سخنگوی نیروی انتظامی گفت: مردم عزیز با هوشیاری و درایت ضمن طرد عناصر فرصت‌طلب و خود فروخته در برقراری نظم و آرامش عمومی، پلیس خدمتگزار خود را یاری‌ کنند.

وی افزود: در پی اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و اصلاح قیمت بنزین، اعتراضاتی از سوی بخشی از مردم صورت گرفت که بدیهی است با تدبیر مسؤولان مربوطه ابعاد و جزئیات آن با رعایت حقوق و منافع عمومی تبیین و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

سخنگوی نیروی انتظامی افزود: در این شرایط عناصری با هدایت معاندین خارج از کشور و منفعت‌طلبان داخلی اقدام به سوءاستفاده از مطالبات مردم کرده و با برهم زدن نظم و امنیت عمومی و با رفتارهای تخریب‌گرایانه، به اموال عمومی و خدمات شهری همچنین کسب و کار مردم آسیب رسانده و باعث ایراد خسارت‌های جانی و مالی و رعب وحشت در جامعه شده‌اند که نتیجه‌ای جز خوشحالی دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی به همراه ندارد.

نوریان بیان داشت: در پی تماس‌های مکرر و مطالبات مردمی از پلیس مبنی بر بازگشت آرامش به جامعه و برخورد با ناامن‌کنندگان و اخلال‌گران نظم و امنیت، نیروی انتظامی بر اساس وظایف ذاتی و قانونی خود با این تحرکات مذبوحانه به طور قاطع برخورد خواهد کرد. انتظار دارد مردم عزیز با هوشیاری و درایت ضمن طرد عناصر فرصت‌طلب و خودفروخته در برقراری نظم و آرامش عمومی، پلیس خدمتگزار خود را یاری نمایند.

وی گفت:  نیروی انتظامی ضمن احترام به حقوق عامه ملت بدون تسامح، هیچ گونه مماشاتی با برهم‌زنندگان نظم و امنیت نداشته و با شناسایی سرکردگان و عوامل میدانی آنها با قاطعیت برخورد خواهد نمود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار