کد خبر: ۱۴۹۴۲۷
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده مردم بم در مجلس با بیان اینکه همه ارکان دولت از افزایش قیمت‌ها پیشگیری کنند، گفت: مردم زمانی به حرف دولت اعتماد می‌کنند که دولت هم به وعده‌هایش عمل کند.

حبیب‌الله نیکزادی‌پناه نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین گفت:‌دولت باید به تعهدات خود مبنی بر و واریز درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به حساب مردم هر چه سریع‌تر عمل کند.

وی افزود:‌همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند باید تلاش شود همه ارکان دولت از افزایش قیمت‌ها پیشگیری کنند و گران شدن قیمت بنزین بهانه‌ای برای این کار نباشد و باید تلاش شود بیش از این به مردم فشار وارد نشود.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم وقتی می‌توانند به حرف‌های دولت اعتماد کنند که دولت هم به قول‌هایی که داده و تعهدی که پذیرفته را سریعا عملیاتی کند.

نیکزادی‌پناه خاطرنشان کرد:‌ دولت باید برای جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها به بهانه گرانی بنزین نظارت دقیقی بر بازار داشته باشد و حتی این نظارت مهم‌تر از پرداخت یارانه نقدی حاصل از افزایش قیمت بنزین به مردم است.

نماینده مردم بم در مجلس گفت:‌ دولت باید از پیش از افزایش قیمت بنزین مردم را در جریان اجرای این طرح می‌گذاشت و ابعاد مختلف کار را برای مردم تشریح و تبیین می‌کرد تا مردم آمادگی لازم برای این کار را داشته باشند اما دولت این کار را نکرد و هم مجلس و هم مردم از این رفتار دولت گله‌مند بودند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار