کد خبر: ۱۴۹۵۴۲
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
شرور سابقه‌دار به دام افتاد
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری یکی از عوامل و سردسته‌های ایجاد اغتشاش و ناامنی‌های اخیر در شهر کرمانشاه که دارای سابقه شرارت در منطقه بوده، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار «علی اکبر جاویدان» در جمع خبرنگاران در خصوص جزئیات این خبر، اظهار داشت: پس از اغتشاشات دو روز ابتدایی هفته گذشته در نقاط مختلف شهر کرمانشاه، شناسایی و دستگیری عاملان اغتشاشات در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان کرمانشاه با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی، موفق به شناسایی یکی از سردسته های اغتشاشگران به نام «محمد.م» که نقش عمده ای در ناآرامی های اخیر داشت، شدند.

سردار جاویدان تصریح کرد: این فرد همچنین قصد داشت طی یکی دو روز گذشته با تحریک عده ای از جوانان، به اغتشاش و ناامنی در محله نوبهار بپردازد که بلافاصله این شرور سابقه‌دار از سوی ماموران دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، با بیان اینکه این فرد در جریان اغتشاشات اخیر خسارت هایی را نیز به اماکن عمومی وارد آورده بود، تصریح کرد: بازجویی از وی به منظور کشف جزئیات بیشتر همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه برخی ها با سوء استفاده از مطالبه عامه مردم و تحت تاثیرات جو رسانه ای دشمنان نظام و انقلاب، دست به اقداماتی زدند که در شأن کشور و نظام جمهوری اسلامی نبود، خاطرنشان کرد: پلیس نیز بنا بر وظیفه ذاتی خود مقتدرانه با عوامل آشوب و ناامنی برخورد کرد.

سردار جاویدان در پایان و با تاکید بر اینکه حساب افرادی که به دنبال ایجاد اغتشاش و ناامنی هستند از عموم مردم متعهد و انقلابی جداست،گفت: نیروی انتظامی قاطعانه در برابر افرادی که به دنبال آشوب و ناامنی در سطح جامعه باشند، ایستاده و اجازه نخواهد داد این عده معدود باعث بی‌نظمی و هرج و مرج شوند.

گفتنی است، در جریان اغتشاشات صورت گرفته روز شنبه 25 آبان در کرمانشاه، سرگرد «ایرج جواهری» از ماموران کلانتری 24 الهیه کرمانشاه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار