کد خبر: ۱۴۹۷۶۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
احمد الاسدی:
یکی از نمایندگان پارلمان عراق بر ضرورت دفاع از مرجعیت دینی در این کشور تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سومریه نیوز، احمد الاسدی نماینده پارلمان عراق تاکید کرد: ما آماده ایم تا از تمام مراجع دفاع کنیم.

وی افزود: ما جان و بدن خود را فدای مرجعیت دینی می کنیم.

الاسدی تصریح کرد: ما آماده ایم تا فورا حرکت کرده و دیواری برای دفاع از مراجع دینی و رهبر خود یعنی آیت الله سیستانی و تمام مراجع عظام ایجاد کنیم.

وی افزود: برخی از نفوذی ها تلاش دارند تا از شرایط به وجود آمده سوء استفاده کنند.

الاسدی تصریح کرد: مرجعیت خط قرمز ما است و همه ما خود را فدای وطن و مرجعیت دینی می کنیم.

این در حالی است که قبلا هم ابو مهدی المهندس» معاون رئیس هیات الحشد الشعبی اعلام کرده بود که تمامی این نیروها تحت امر مرجعیت دینی هستند.

المهندس در بیانیه ای تاکید کرد: تمامی نیروهای الحشد الشعبی تحت فرمان مرجعیت عالی هستند و دستی را که بخواهد نزدیک آیت الله سیستانی شود قطع خواهیم کرد.

«قیس الخزعلی» دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق نیز گفت: هر کس فکر می کند می تواند به آیت الله العظمی سید علی سیستانی مرجعیت دینی در عراق لطمه بزند در توهم به سر می برد.

الخزعلی در توئیتی نوشت: هر کس فکر می کند می تواند به ساحت آیت الله سیستانی لطمه بزند در توهم است.

وی افزود: فرزندان مرجعیت که بر بزرگترین قدرت تاریکی پیروز شدند در میدان حاضر هستند.

در همین حال، شبکه سومریه نیوز از عزیمت الخزعلی به نجف خبر داده و افزود که الخزعلی در شرایط کنونی تصمیم گرفته است محل اقامت خود را به نجف منتقل کند.

در پی تهدیدات برخی از عناصر مسلح علیه مرجعیت دینی در نجف اشرف، گروه ها و سازمان های مختلف عراق آمادگی خود را برای دفاع از مرجعیت دینی اعلام کرده اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار