کد خبر: ۱۴۹۸۰۲
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
شهردار منطقه 12 شهر تهران با اشاره به ادامه فعالیت در پروژه بهسازی پیاده راه خیابان لاله‌زار گفت: اجرای این پروژه تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.

علی محمدی سعادتی، شهردار منطقه 12 شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، در خصوص سرانجام طرح بهسازی پیاده‌راه خیابان لاله‌زار گفت: این طرح همان طور که در گذشته گفته شده بود به جهت آنکه در عبور و مرور شهروندان و همچنین کسب و کار مغازه‌داران این خیابان خللی ایجاد نکند در قطعات 100 متری به اجرا درآمده است.

وی گفت:‌ تا کنون بخش‌های زیادی از خیابان لاله‌زار شمالی حدفاصل خیابان انقلاب تا خیابان منوچهری کار بهسازی‌اش انجام شده است و این روال به همین شکل ادامه پیدا خواهد کرد.

شهردار منطقه 12 در پاسخ به این سوال که به نظر شما کار ساخت پیاده‌راه چه زمانی به پایان خواهد رسید،‌گفت:‌ به نظر ما و بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته امیدواریم تا آخر سال 98، کل خیابان بهسازی شود.

این در حالی است که بهسازی پیاده‌راه لاله‌زار از 12 مهر ماه و همزمان با دومین روز هفته تهران با حضور شهردار تهران آغاز شده. البته برخی از کسبه نسبت به اجرای این طرح گلایه‌هایی داشته و معتقدند که این طرح به ضرر کسب و کار آنها بوده است.

البته شهردار تهران پیروز حناچی در بازدید از این خیابان پیش از این به کسبه وعده داده بود که قرار نیست با اجرای این طرح رفت و‌ آمد و آمد و شد با خودرو در این خیابان به طور کامل حذف شود بلکه چاره‌اندیشی می‌شود که به کسب و کار مغازه‌داران ضرری وارد نشود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار