کد خبر: ۱۵۱۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم از افزایش تعداد قراردادهای دانشگاه‌ها با صنعت به 8 هزار قرارداد و رشد چشمگیر مبلغ قراردادها خبر داد.

محمد سعید سیف مدیر دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس از افزایش تعداد قراردادهای ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها و رشد چشمگیر مبلغ این قراردادها خبر داد. 

وی گفت: تعداد قراردادهای ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها در یک سال گذشته از حدود هزار قرارداد به ۸ هزار قرارداد افزایش یافته است. 

مدیر دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: مبلغ این قراردادها هم از حدود یک میلیارد تومان به یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان رسیده است.سیف توضیح داد: رشد تعداد قراردادهای ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها و افزایش مبلغ این قراردادها نشان دهنده جهت‌گیری جدید دانشگاه‌ها در توجه به موضوع مهارت‌آموزی و اشتغال برای ارتباط بیشتر دانشگاه‌ با جامعه و صنعت است.

وی اظهار امیدواری کرد که این جهت‌گیری بتواند کمک کند که توان دانشگاه‌ها شامل نیروی متخصص، نیروی تحقیقاتی و تجهیزات را به سمت پاسخگویی به نیازهای کشور سوق دهیم. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار