کد خبر: ۱۵۱۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران با برگزاری تجمعی به اقدامات ساختارشکنانه و سوءاستفاده برخی افراد و جریانات از ماجرای جان‌باختن تعدادی از هموطنان در حادثه هواپیمایی اخیر اعتراض کردند.

ه گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران با برگزاری تجمع در این دانشگاه به اقدامات ساختارشکنانه و سوءاستفاده برخی افراد و جریانات از ماجرای جان‌باختن تعدادی از هموطنان  در حادثه هواپیمایی اخیر اعتراض کردند.

دانشجویان با سردادن شعارهای « هیات من‌الذله»، «کاسب درد ملت خجالت خجالت»، « دشمن مردم همیشه شمایید؛ موقع سیل و زلزله کجایید؟»، « اگر حاج قاسم نبود داعش الان خونه‌ت بود» اعتراض خود را به ساختارشکنی‌های صورت گرفته در دانشگاه تهران اعلام کردند.

دانشجویان با در دست داشتن دست‌نوشته‌هایی از تلاش‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای حفظ امنیت کشور قدردانی کردند.

 

« مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، « پناه ایران زمین، سپاه مستضعفین»، « دانشجو بیدار است، از تفرقه بیزار است» از دست‌نوشته‌هایی بود که دانشجویان در این تجمع با خود همراه داشتند.

 

اکثر دانشجویان تجمع کننده در محوطه دانشگاه و در مقابل سردر دانشگاه تهران جمع شده‌اند برخی از دانشجویان نیز در اطراف دانشگاه ایستاده‌اند و با سر دادن شعارهایی با تجمع کنندگان همراهی می‌کردند.

 

برخی از تجمع‌کنندگان نیز با به آتش کشیدن تصویر سفیر انگلیس و پرچم انگلیس و آمریکا اعتراض خود را به سیاست‌های خصمانه این کشورها نشان دادند.

 

گفتنی است این تجمع در حالی برگزار شد که دقایقی قبل از آن، برخی از فرصت‌طلبان با سردادن شعارهای ساختارشکنانه تلاش کردند فضای دانشگاه را ملتهب کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار