کد خبر: ۱۵۱۵۶۹
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
100 میلیارد
معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: با تلاش وزیر ورزش، نمایندگان مجلس و همکاری صداوسیما، مصوبه خوبی برای حق پخش در کمیسیون تلفیق تصویب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جمشید تقی زاده با اشاره به ماجرای حق پخش و سهم ورزش در سال آینده در این بخش اظهار داشت: در لایحه بودجه سال آینده موضوع حق پخش به شکل مناسبی با توافق صداوسیما و وزارت ورزش و جوانان و مجلس ارایه شده است. با تلاش وزیر ورزش و جوانان و مجلس نمایندگان و همکاری سازمان صدا وسیما، مصوبه خوبی برای حق پخش تلویزیونی در کمیسیون تلفیق تصویب شد.

معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان درباره میزان پولی که از ردیف حق پخش تلویزیونی نصیب ورزش کشور می شود، گفت: البته بزرگی اعداد درآمد صداوسیما از محل تبلیغات زیاد است ولی پیش بینی ما این است حداقل یکصد میلیارد تومان سال آینده از محل حق پخش تلویزیونی نصیب ورزش و فوتبال خواهد شد. 

مسئول پیگیری واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس افزود: پیشنهاد اولیه و بهتر ما تقسیم 50 - 50 درآمد تلویزیونی از محل حق پخش بود ولی در کمیسیون تلفیق مجلس مصوب شد 30 درصد اعتبار حق پخش به وزارت ورزش و 70 درصد به صداوسیما پرداخت شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار