کد خبر: ۱۵۱۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
آفتاب تهران امروز به‌جای شرق از مصلّی طلوع کرده است و همه شهر، مَثنی و فُرادی خود را در پس این روزهای پرالتهاب و پر غصه به آرامش امت رسانده‌اند تا مرهمی بر داغ‌های سخت این ایام باشد.

گروه سیاسی خبرگزاری فارس: آخرین بار که خیابان‌های مرکزی تهران، چنین جوشش جمعیتی را به خود دید؛ همین چند روز پیش بود که خونخواهان حاج قاسم در پایتخت قیام کرده بودند و امروز همان سیل برای شنیدن خطبه‌های مهم ولی امر مسلمین جهان خود را به مصلای امام خمینی(ره) می‌رسانند.

آفتاب تهران امروز به جای شرق از خیابان شهید بهشتی طلوع کرده است و همه شهر مَثنی و فُرادی خود را در پس این روزهای پرالتهاب و پر غصه به آرامش امت رسانده‌اند تا مرهمی بر داغ‌های سخت این ایام باشد.

اگر نماز ۱۶ دی در دانشگاه تهران به امامت رهبر انقلاب برای بدرقه سردار محبوب ایران، نمازی سخت و پر آه بود امروز قطعا نماز امت، رجز خوانی برای دشمن است که پیام‌های مهمی را مخابره خواهد کرد.

ایام میان دو دهه فاطمیه است و شهر حال و هوای مادر دل‌شکسته صاحب عصر و زمان(عج) رادارد؛ بر در و دیوار تهران به‌جز داغ شهادت سردار محبوب، جمله‌های "زخم مدینه" هم روضه مصور است و این بغض‌های مقدس می‌رود تا با زمزمه‌های آقا به سیل خروشان و حماسه‌ای فاطمی بدل شود.

جنگ تمدنی بین اسلام و غرب گویا در این جمعه به منتهی الیه نقطه مبارزاتی رسیده است؛ پس از ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی به دست شیطان بزرگ و به صحنه آمدن تمام کفر برای شکست انقلاب اسلامی، امروز تمام امت اسلام رجز‌خوان پیروزی خود و شکست جبهه کفر در آخر الزمان است‌ و از این رو شعار برای تعجیل در ظهور امام زمان(عج) یکی از پر اثر ترین زمزمه‌هاست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار