کد خبر: ۱۵۱۸۵۵
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
کدام گروهک تروریستی مسؤول ترور است؟
خوزستانی‌ها صبح امروز خود را در حالی آغاز کردند که خبر تلخ تروری دیگر، ناباوارانه در برابر چشمانشان قد علم کرده بود، این‌بار قرعه شهادت به نام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دارخوین شادگان افتاده بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، خوزستانی‌ها صبح امروز خود را در حالی آغاز کردند که خبر تلخ تروری دیگر، ناباوارانه در برابر چشمانشان قد علم کرده بود، اینبار قرعه شهادت به نام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دارخوین شادگان افتاده بود.

شب یکم بهمن بود که دو موتورسوار با چهره‌های پوشیده در اطراف منزل فرمانده در حال گشت‌زنی بودند، ساعت به حوالی ۲۲:۳۰ که رسید، سردار با خودرو به منزل خود در شادگان بازگشت اما خودرو را وارد خانه نکرد.

تروریست‌ها تا آماده شدن موقعیتی مناسب جهت ترور، به گشت‌زنی نامحسوس خود ادامه دادند و ساعت ۲۳:۱۵ که سروان جهت پارک کردن خودرو خود در منزل به بیرون آمده بود به ضرب ۴ گلوله از اشخاص ناشناس که متواری شدند به شهادت رسید.

شواهد حاکی از آن است که اسلحه‌ها از نوع کلاشنیکف و شکاری بودند و تحقیقات پیشرفته در دست اقدام است.

تا به این لحظه هیچ گروهکی مسؤولیت این ترور را به عهده نگرفته است. هرچند که توجه‌ها به سمت گروهک تروریستی الاحوازیه معطوف شده است؛ گروهکی که علاوه بر نشانه رفتن شخصیت‌های نظامی، مانورهای تاریکی در نقاط مختلف اهواز از خود به یادگار گذاشته است که از آن جمله می‌توان به بمب‌گذاری در فرمانداری اهواز، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، سازمان مسکن و شهرسازی، شرکت طرح توسعه نیشکر خوزستان، چاه شماره ۱۷۹ نفت، دو محل از خطوط لوله ورودی و خروجی منتهی به چاه ۱۷۹، خطوط لوله نفت آبادان به ترتیب در دهم شهریور ۱۳۸۴ و ۷ آبان ۱۳۸۴، همچنین انفجار دو بمب در روز بیست و سوم مهر ماه سال ۱۳۸۳ در خیابان نادری و کشته شدن 6 شهروند اهوازی و حمله به یک کلانتری در اهواز در اردیبهشت ۱۳۹۶ و کشته شدن دو نفر از کارکنان کلانتری اشاره کرد.
برچسب ها: ترور ، علم ، اهواز ، شهادت
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار