کد خبر: ۱۵۱۹۵۱
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرعامل ایران خودرو:
تهران- ایرنا- مدیرعامل ایران خودرو گفت: اجازه ورود قطعات بی‌کیفیت به بهانه افزایش شمارگان تولید به خطوط تولید را نخواهم داد.

به گزارش روز شنبه ایران خودرو، «فرشاد مقیمی» در نشست با مدیران ارشد این گروه صنعتی افزود: نهضت داخلی‌سازی قطعات با جدیت دنبال می‌شود و تاکنون ۵۰ قطعه از محصولات ایران خودرو توسط سازندگان داخلی، بومی سازی شده است و این روند حتی با برداشتن تحریم‌ها تداوم خواهد داشت.

وی درخصوص شفاف‌سازی در پرداخت‌ به قطعه‌سازان گفت: با ایجاد همدلی بین دو انجمن قطعه ساز، آرامش به زنجیره تامین بازگشته و قطعه‌سازان هم سهم مهمی در افزایش شمارگان تولید داشته‌اند.

مقیمی در ادامه با اشاره به تولید روزانه دو هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو در این گروه، افزود: هدف تولید در بهمن و اسفندماه امسال، ۱۲۰ هزار دستگاه انواع خودرو است که با تحقق آن به بخش عمده‌ای از تعهدات خود به مشتریان عمل خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: ‌با روند افزایش تولید و تحویل، همه تعهدات معوق  ایران خودرو به مشتریان تا اردیبهشت‌ماه سال آینده به‌روز خواهد شد. 

مدیرعامل ایران‌خودرو تاکیدکرد: تا رسیدن به اهداف تولید و تامین نیاز مشتریان جمعه‌ها تعطیل نیست.

وی یادآور شد: تصویر ذهنی ایران خودرو نزد جامعه به دلیل تاخیر در اجرای تعهدات به مشتریان خدشه‌دار شده و به همین دلیل، مجوز پیش‌فروش محصولی را که توانایی تولید آن را نداریم، نخواهم داد. 

به گزارش ایرنا، از ابتدای امسال تا پایان آذرماه ۲۶۰ هزار و ۵۳۴ دستگاه خودرو از سوی گروه صنعتی ایران خودرو تولید شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار