کد خبر: ۱۵۴۰۵۵
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه جریان‌های روشنفکرنما در کشور جریان بسیار خطرناکی است، گفت: روشنفکرنماها از ابتدا مزاحم بودند و اجازه نمی دانند امور پیش برود.

آیت الله حسن ممدوحی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب مبنی بر بی‌صبری برخی مسئولین و روشنفکرنماها با تاکید بر اینکه جریان روشنفکرنما جریان بسیار خطرناکی است، اظهار داشت: به یاد دارم در اوایل انقلاب از طرف برخی از دستگاه‌های مطلع جدولی ارائه دادند که در آن نوشته بود هر زمان در طول تاریخ، مردم ایران قصد داشتند پا بگیرند و روی پای خود بایستند یک عده‌ای از اصلاح طلبان جلوی آن را گرفتند و اجازه ندادند.

وی عنوان کرد: روشنفکرنماها از ابتدا مزاحم بودند و اجازه نمی‌دانند امور پیش برود. علی حده اکنون هم این افراد هستند که مقابل امور می‌ایستند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه روشن فکرنماها بسیار برای انقلاب خطرناک هستند، تصریح کرد: این افراد باعث شدند که رشد لازم برای کشور در طول این مدت متوقف شود در حالی که که این رشد باید بسیار بیشتر از اینها باشد.

آیت الله ممدوحی خاطرنشان کرد: برای مثال در جریان شیوع ویروس کرونا در کشور می‌گفتند ۸ برابر نیاز جامعه تشکیلات بهداشتی دارند اما در خیابان‌ها که می‌رفتیم هیچکدام از اقلام مورد نیاز را نداشتند. این امور همه تحت اراده جریان‌های روشنفکرنما است.

وی در پایان افزود: اینها خودشان آمار می‌دهند که انبارهای مان پر است و چند برابر نیاز موجودی مواد خوراکی مانند گوشت داریم اما در واقعیت گوشت‌ها با قیمت‌های بسیار بالا عرضه می‌شوند و این وضعیت کمر ملت را می شکند. در این شرایط هم هیچ فردی به فکر وضعیت موجود نیست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار