کد خبر: ۱۵۵۴۲۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت ‌نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ امشب ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۹ به پایان می رسد.

فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی به صورت اینترنتی از روز ۱۷ اردیبهشت ۹۹ آغاز شد و پس از تمدید فرصت ثبت نام ترتیبی اتخاذ شده که متقاضیان بتوانند تا پایان امروز شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۹ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

وی افزود: متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تاکنون ۳۵ هزار و ۶۲۵ نفر نسبت به ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی اقدام کرده‌اند.

زرین آمیزی تاکید کرد: با توجه به اعلام اصلاحات و رشته محل‌های جدید علاوه بر رشته‌های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ لازم است داوطلبان نسبت به مشاهده دفترچه و اصلاحات جدید در زمان ثبت نام اقدام کنند.

وی گفت: ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام خود را تکمیل و کد رهگیری ثبت‌نام دریافت کرده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: ظرفیت پذیرش در کدرشته های کاردانی به کارشناسی سال ۹۹، تعداد ۲۲۶ هزار و ۳۵۶ نفر در ۵ هزار و ۲۷۴ کدرشته محل است. آزمون رشته‌های با آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی جمعه ۱۴ شهریور ۹۹ برگزار می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار