کد خبر: ۱۵۵۴۹۴
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی درپاسخ به این سوال که به عملکرد دولت در خصوص مدیریت ویروس کرونا در این استان از 20 نمره چه امتیازی می‌دهید؟، گفت: در خصوص برنامه‌ریزی و نداشتن افق روشن برای مواجه با ویروس کرونا به دولت نمره زیر 10 را می‌دهم.

حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی فارس در مشهد، در خصوص عملکرد دولت پیرامون ویروس کرونا در خراسان رضوی، اظهار کرد: در موضوع مدیریت کرونا طرح‌ و برنامه‌های مختلفی برنامه‌ریزی شده است، اما به این علت که برخی تصمیم‌گیری‌ها در تهران جمع‌بندی شده و اجازه نمی‌دهند استان‌ها به صورت مستقل تصمیم‌گیری کنند، دچار ضعف‌هایی در مدیریت کرونا شده‌ایم.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با وجود تلاش‌های زیادی که در موضوع مدیریت کرونا صورت گرفته، متأسفانه نتوانسته‌ایم نتیجه خوبی در حل مشکلات جاری خراسان رضوی و مشهد داشته باشیم.

وی با تأکید بر این مطلب که مسؤولان استانی تقریباً تلاش‌های زیادی را در حل مشکلات ناشی از ویروس کرونا انجام داده‌اند، تصریح کرد: اما مسئله‌ای که قدرت مانور را از ما می‌گرفت عدم اخذ مجوزها برای تصمیم‌گیری‌ها از سمت تهران بود.

پژمانفر افزود: دولت در زمینه مدیریت کرونا در خراسان رضوی علی‌رغم تلاش‌های انجام شده، ضعف‌هایی داشته و در بعضی حوزه‌ها برنامه مشخصی نداشته است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در بعضی حوزه‌ها عملکرد متفاوتی داشته به همین دلیل نمی‌توانیم در یک قالب کلی عملکرد دولت را ارزیابی کنیم، از تلاش‌های پرستاران، کادر پزشکی و حوزه بهداشت و درمان خراسان رضوی صمیمانه قدردانی کرد.

وی در پاسخ به این سوال که به عملکرد دولت در خصوص مدیریت بیماری کرونا در خراسان رضوی از 20 نمره چه امتیازی می‌دهید؟، متذکر شد: در خصوص برنامه‌ریزی و نداشتن افق روشن برای مواجه با ویروس کرونا به دولت نمره زیر 10 را می‌دهم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار