کد خبر: ۱۵۵۵۲۶
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
محمدرضا نجفی رئیس هیأت تفحص از شرکت‌های خودروساز در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) با حضور در محل هیات رئیسه نسبت به تعویق انداختن این گزارش اعتراض کرده و خطاب به لاریجانی گفت این مجلس میلی نیست.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا نجفی رئیس هیأت تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروساز در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه 30 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی با حضور در جایگاه هیأت رئیسه نسبت به تعویق انداختن قرائت گزارش تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروسازی در جلسه امروز اعتراض کرد.

وی گفت: چرا قرائت این گزارش دستور نهم مجلس شده است؟ مجلس میلی نیست که هر کس هر کاری می‌کند انجام دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: این سبک اداره مجلس معنا ندارد. آقای لاریجانی هر کاری دلش می‌خواهد می‌کند.

فریادهای نجفی به حدی بلند بود که از رادیو که جلسه علنی مجلس را مستقیما و به صورت زنده پخش می‌کند کاملا قابل شنیدن بود و حتی امیرحسین قاضی زاده هاشمی خطاب به نجفی اعلام کرد که پشت سرش فریاد نزد؛ اما علی لاریجانی بدون توجه به فریادهای نجفی به قاضی زاده هاشمی اعلام کرد که شما متن دستور کار (لایحه تجارت) را بخوان. 

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیات رئیسه مجلس زمانی که دستور کارهای امروز پارلمان را قرائت می‌کرد قرائت گزارش نهایی تحقیق و تفحص از علل ناکارآمدی شرکت‌های خودروساز داخلی را نهمین مورد از دستور کار امروز اعلام کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار