کد خبر: ۱۵۵۵۴۱
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس دانشکده رسانه خبرگزاری فارس از رشد ۱۵۰ درصدی جذب دانشجو در این دانشکده در سال گذشته خبر داد و گفت: تعدادی از دانشجویان ورودی جدید این دانشکده در بدو ورود وارد فعالیت‌های تولید رسانه‌ای برای بخش‌های مختلف خبرگزاری فارس شدند.

حمید حسن پور رئیس دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با تاکید بر استقبال بی نظیر دانشجویان از رشته‌های مهارتی این دانشکده گفت: دانشکده رسانه فارس در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ به دلیل کیفیت بالای آموزش و دارا بودن امکانات منحصر به فرد و استفاده از مدرسان به نام و متبحر با استقبال داوطلبان کنکور ۹۸ روبه رو شد. علیرغم کاهش تعداد دانشجویان در مراکز آموزش عالی کشور، جذب دانشجو در این دانشکده با رشد ۱۵۰ درصدی رو برو بود.

* ورود به فعالیت‌های تولیدی رسانه‌ای از ترم اول دانشکده

وی با بیان اینکه تعدادی از دانشجویان ورودی جدید این دانشکده در بدو ورود وارد فعالیت‌های تولید رسانه‌ای برای بخش‌های مختلف خبرگزاری فارس شدند، گفت: دانشجویان رشته‌های مختلف با تشکیل تیم‌های تخصصی به تولید مستند، گزارش‌های خبری، پژوهش وتولید محتواهای رسانه‌ای می پردازند تا دانش رسانه‌ای را در کنار آموزش‌های نظری، به صورت عملی بیاموزند. تولیدات این دانشجویان از شبکه‌های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و نیز خبرگزاری های معتبر از جمله خبرگزاری فارس منتشر شده است.
* رشد بیش از ۴ برابری فعالیت‌های فرهنگی دانشکده رسانه فارس نسبت به سال گذشته 
رئیس دانشکده رسانه خبرگزاری فارس همچنین از رشد بیش از ۴ برابری فعالیت‌های فرهنگی این دانشکده نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گفته حسن‌پور، به منظور ارتقای سطح تولیدات رسانه ای دانشجویان، استودیو و مرکز دوبله تخصصی این دانشکده به زودی افتتاح و آغاز به کار می‌کند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار