کد خبر: ۱۵۵۵۷۳
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
منتخب تبریز در مجلس یازدهم گفت: جمهوری اسلامی ایران پرچمدار آزادی قدس شریف است و برای حمایت از این آرمان و همچنین حمایت از مظلومیت مردم فلسطین باید از تمام ظرفیت‌ها در فضای مجازی استفاده کرد.
حجت‌الاسلام محمدرضا میر تاج‌الدینی منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: روز قدس امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا با روز قدس سال‌های گذشته متفاوت خواهد بود.

وی افزود: اگرچه امسال امکان برگزاری تجمعات و راهپیمایی‌ها وجود ندارد اما می‌توان با بهره گیری از ظرفیت‌های موجود در فضای مجازی به حمایت از آرمان قدس و حقوق مردم مظلوم فلسطین پرداخت.

منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم اظهار داشت: آزادی قدس جزو آرمان‌های جمهوری اسلامی ایران است و ایران پرچمدار آزادی قدس خواهد بود و باید در این مسیر و در جهت حمایت از حقوق مردم مظلوم فلسطین از تمام ظرفیت‌های فضای مجازی استفاده کرد.

میرتاج الدینی خاطرنشان کرد: با توجه به این که به خاطر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تجمعات و راهپیمایی‌ها در روز قدس امسال برگزار نمی‌شود، باید پیام مردم فلسطین را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از طریق توئیتر و دیگر صفحات فضای مجازی به جهانیان منتقل کرد.

وی افزود: البته زمانی که این راهپیمایی‌ها و تجمعات برگزار می‌شود در سایه بازتاب آن در فضای مجازی است که پیام مردم مظلوم فلسطین به گوش جهانیان می‌رسد و این خود نشان دهنده تأثیر فراوان فضای مجازی است.

منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم در پایان گفت: کشورهای جبهه مقاومت باید بیش از پیش با اتحاد و انسجام و همدلی به حمایت از مردم مظلوم فلسطین بپردازند و در جهت احقاق حقوق آنها بپردازند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار