کد خبر: ۱۵۵۷۰۷
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم گفت: ما رئیسی را برای دوره یازدهم مجلس می‌خواهیم که در داخل مجلس متواضع و در بیرون چهره‌ای مقتدر داشته باشد.

روح الله متفکر آزاد منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: مجلس یازدهم باید تحولی برای بهبود وضعیت فعلی کشور ایجاد کند و با این تحول و تغییر است که می‌توان امیدها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ زنده کرد.

وی افزود: بر همین اساس مجلس باید مجلسی تحول‌خواه باشد و در این مسیر گام بردارد و حرکت کند.

منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم اظهار داشت: ما برای ریاست مجلس یازدهم فردی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌خواهیم که بتواند مجلس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به سمت ایجاد تحول سوق دهد و یک نوع محرک در این زمینه باشد.

متفکر آزاد خاطرنشان کرد: علاوه بر این رئیس مجلس یازدهم باید در داخل مجلس متواضع و در خارج از مجلس چهره‌ای مقتدر داشته باشد و در واقع اقتدار او اقتدار مجلس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نیز به همراه خواهد داشت.

وی افزود: رئیس مجلس یازدهم باید نظرات و پیشنهاد‌ات نمایندگان را با صبر و حوصله گوش دهد و سعه صدر لازم در این زمینه برخوردار باشد.

منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم در پایان گفت:‌ در سایه داشتن چنین رئیس و چنین مجلسی ما خواهیم توانست گره‌ای از مشکلات کشور در حوزه کاری خود باز کنیم.
برچسب ها: مجلس ، تبریز ، تحول ، آزاد
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار