کد خبر: ۱۵۵۷۹۶
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
هراز
فرمانده پلیس راه استان تهران گفت: هم اکنون بار ترافیک نیمه سنگین و پرحجم در محورهای شرق استان و به سمت شهرهای شمالی کشور وجود دارد و به دلیل عدم وجود گره ترافیکی یک‌سویه شدن این محور لغو شد.

سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پردیس در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز نیمه سنگین و پرحجم در جریان است و به دلیل نبود بار ترافیکی سنگین و فوق سنگین، محدودیتی که قرار بود امروز در این محور اعمال شود لغو شد.

وی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، گفت: عبور انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه نیمه سنگین و پرحجم است و خودروها به مرور و بدون گره ترافیکی در حال عبور از این محور هستند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران افزود: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه سنگین و پرحجم گزارش شده و به دلیل گنجایش بالای عبور خودروها از این محورها، گره ترافیکی و یا ترافیک‌های سنگین مشاهده نمی‌شود.

سرهنگ محبی با بیان اینکه فردا محور هراز یک‌سویه خواهد شد، تأکید کرد: از ساعت ۱۳با حضور عوامل پلیس راه محور هراز از محدوده شهر رودهن به سمت شمال مسدود و از ساعت ۱۶ این محور از محدوده آب اسک به سمت رودهن به صورت یک طرفه در خواهد آمد و این محدودیت و یکطرفه بودن تا ساعت ۲بامداد روز بعد ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: هموطنان با رعایت مدیریت زمان سفر، عدم ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، استراحت کافی قبل و در حین مسافرت و سایر موارد لازم می‌توانند سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هموطنان رقم بزنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار