کد خبر: ۱۵۵۸۶۴
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
موسوی:
سخنگوی وزارت امور خارجه نوشت: رژیم بی‌مسئولیت آمریکا بعد از ناکامی در انجام وظایفش در قبال مردم خود، همواره به دنبال راه فراری بوده تا افتضاحی که به بار آورده را پنهان کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اعلام پایان رابطه و همکاری آمریکا با سازمان جهانی بهداشت در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: در قسمت جدید سریال «خروج» و در میانه یک همه‌گیری که جهان را پریشان کرده، ایالات متحده رابطه خود را با سازمان جهانی بهداشت قطع کرده است.

وی افزود: این رژیم بی‌مسئولیت بعد از ناکامی در انجام وظایفش در قبال مردم خود، همواره به دنبال راه فراری بوده تا افتضاحی که به بار آورده را پنهان کند؛ اما بازی اتهام‌زنی، جهان را نفریفته و نخواهد فریفت.

گفتنی است، روز گذشته دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بار دیگر با تکرار اتهاماتی از این قبیل که سازمان جهانی بهداشت به نفع چین عمل می‌کند، پایان همکاری ایالات متحده با این سازمان را در میانه مبارزه جهانی با کرونا اعلام کرد.

این اظهارات در حالی است که بنا به اعلام دانشگاه جان هاپکینز، کرونا نزدیک به یک میلیون ۷۹۴ هزار نفر را در آمریکا مبتلا و ۱۰۵ هزار را به کام مرگ کشانده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار