کد خبر: ۱۵۵۹۹۴
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
آیین افتتاح چند پروژه ملّی متعلق به وزارت نیرو با حضور حجّت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس دقایقی قبل آغاز شد.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، آیین افتتاح چند پروژه ملّی متعلق به وزارت نیرو با حضور حجّت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس دقایقی قبل آغاز شد.

روحانی پیش از افتتاح نیروگاه شماره یک بخش بخار سیکل ترکیب عسلویه، گفت: از ورزارت نیرو و شرکت‌های فعال، مهندسین و کارگرانی که در این زمینه زحمت کشیدند، تشکر می‌کنم.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه مردم بدانند این افتتاح متعلق به دولت نیست، بلکه به همه آن‌هایی تعلق دارد که شبانه‌روز در طول این سه سال تلاش کردند، گفت: دولت تجهیزات و اعتبارات این پروژه را تأمین کرده و این پروژه، اقدامی ملّی است و همه درست به دست دادند تا این پروژه به این نقطه مطلوب برسد.

روحانی در ادامه، طرح‌های اصلاح و بهینه سازی پروژه‌های شبکه توزیع برق استان بوشهر و یک سد اُشنویه را در استان آذربایجان غربی افتتاح کرد.

رضا اردکانیان وزیر نیرو در آیین بهره‌برداری از سد اُشنویه، گفت: این چهل و دومین سدّی است که در دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری رسیده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار