کد خبر: ۱۵۶۰۱۶
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین تجاوز رژیم صهیونیستی به سوریه را نتیجه زورگویی آمریکا و سازش اعراب خواند و گفت پروژه صهیونیستی کل امت اسلام را نشانه گرفته است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) با محکوم کردن تجاوز شامگاه امشب رژیم صهیونیستی به سوریه، آمریکا و کشورهایی عربی را مقصر گستاخی این رژیم دانست.

«حازم قاسم» سخنگوی جنبش مقاومت حمله جنگنده‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی به خاک سوریه را تجاوز تازه صهیونیست‌ها خواند و گفت: «این حمله ثابت می‌کند که پروژه صهیونیستی کل امت را هدف گرفته است».

به گزارش شبکه المیادین، قاسم تصریح کرد: «این عربده کشی اشغالگران در هر سو، با قلدربازی و زورگویی آمریکا و اقدام برخی طرف‌ها برای عادی سازی با صهیونیست‌ها تغذیه می‌شود».

خبرگزاری رسمی سوریه شامگاه پنجشنبه از مقابله پدافند هوایی این کشور با اهداف متخاصم در آسمان حماه خبر داد.

تلویزیون سوریه گفته که  اهداف متخاصم اسرائیلی بوده‌اند. یک منبع امنیتی به شبکه المیادین گفته جنگنده‌های رژیم صهیونیستی از آسمان لبنان برای حمله به ۴ نقطه در سوریه استفاده کرده و به مبدأ خود بازگشته‌اند. 

دولت سوریه بارها اعلام کرده است رژیم اسرائیل و متحدان منطقه‌ای و غربی آن از گروه‌های تکفیری تروریستی که علیه دولت سوریه می‌جنگند، حمایت می‌کنند.

ارتش سوریه همچنین تاکنون بارها محموله‌های تسلیحاتی و مهمات ساخت اسرائیل را از گروه‌های تروریستی در سوریه کشف کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار