کد خبر: ۱۵۶۵۴۵
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
عضو ارشد الحشد الشعبی خبر داد که نیروهای این سازمان هشت نفر از خطرناک‌ترین تروریست‌های استان «صلاح الدین» را دستگیر کرده‌اند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «صادق الحسینی» از اعضای ارشد الحشد الشعبی از دستگیری هشت تن از خطرناک‌ترین تروریست‌های استان «صلاح الدین» در شمال عراق خبر داد.

صادق الحسینی در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری «المعلومه»، گفت که برخی گروه‌های رزمی الحشد الشعبی در یک عملیات ناگهانی با انتقال از استان «دیالی» به عمق «المطیبیجه» در مرزهای صلاح الدین موفق شدند با همکاری پلیس این استان هشت تن از تروریست‌هایی را دستگیر کنند که در فهرست دادگاه عراق جزو خطرناک‌ترین تروریست‌ها بودند.

الحسینی در ادامه توضیح داد که این عملیات به علت اینکه در مناطق بسیار صعب‌العبور انجام شد بسیار خطرناک بود بطوریکه در برخی جاده‌ها بمب‌ کار گذاشته شده بود.

عضو ارشد الحشد الشعبی با اشاره به اینکه در این عملیات هیچ یک از اعضای الحشد آسیبی ندیده، در خصوص تروریست‌ها گفت که آنها افرادی بسیار خطرناک هستند و در زنجیره‌ای از جنایت‌ها دست داشتند.

منطقه المطیبیجه به علت فعالیت‌ زیاد عناصر سازمان تروریستی داعش، جزو خطرناک‌ترین  مناطق منطقه حد فاصل میان استان‌های دیالی  و صلاح الدین در عراق است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار