کد خبر: ۱۵۶۶۴۹
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
جانز هاپکینز:
طبق جدیدترین آمار و ارقام دانشگاه جانز هاپکینز، در 24 ساعت گذشته مجموع قربانیان ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا به 127 هزار و 322 نفر رسید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، آمار و ارقام جدید دانشگاه «جانز هاپکینز» نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع قربانیان ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا به ۱۲۷ هزار و ۳۲۲ نفر رسیده است.

این آمار و ارقام همچنین حاکی از آن است که در بازه زمانی مذکور، شمار کلی مبتلایان به ویروس «کووید-۱۹» در ایالات متحده آمریکا به دو میلیون و ۶۲۹ هزار و ۳۷۲ نفر رسیده است.


 

از طرف دیگر، پایگاه اطلاع‌رسانی worldometers، مجموع مبتلایان به کروناویروس در ایالات متحده آمریکا را دو میلیون و ۷۲۷ هزار و ۸۵۳ نفر و مجموع قربانیان آن را در این کشور ۱۳۰ هزار و ۱۲۲ نفر گزارش کرده است. ایالت نیویورک با ۴۱۷ هزار و ۸۳۶ مورد ابتلا و ۳۲ هزار و ۱۲۹ مورد فوتی، همچنان کانون بیماری همه‌گیر کرونا در آمریکا است.

طبق آمار و ارقام دانشگاه جانز هاپکینز، تاکنون دستکم ۱۰ میلیون و ۴۳۴ هزار و ۸۳۵ نفر از مردم جهان به ویروس کرونا آلوده شده‌اند و از آن میان ۵۰۹ هزار و ۷۷۹ نفر جان خود را از دست داده‌اند و پنج میلیون و ۳۲۲ هزار و ۷۸۵ نفر نیز بهبود یافته‌اند. آمریکا همچنان بیشترین تعداد مبتلایان و قربانیان کرونا در جهان را دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار