کد خبر: ۱۵۶۶۶۳
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
کاشان - نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین باید در برابر فعالیت های خود در حوزه مسکن به مردم پاسخگو باشند.

سیدجواد ساداتی نژاد در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش قیمت مسکن و اجاره در کشور اظهار داشت: شهرهایی مثل کاشان و آران و بیدگل شهرهایی هستند که بخش بزرگی از آن را کارمندان و کارگران حقوق بگیر تشکیل می‌دهند و این افزایش قیمت مسکن باعث ناراحتی آنها شده است.

وی با بیان اینکه حجم زیادی از مستاجرین را حقوق بگیران تشکیل می‌دهند، ابراز داشت: یکی از علل اصلی این حجم از افزایش قیمت مسکن به خصوص در حوزه اجاره بی برنامگی مسئولان و مدیران این حوزه است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با اشاره به اینکه مسئولان و مدیران باید در قبال فعالیت‌های خود در حوزه تأمین مسکن برای مردم پاسخگو باشند، تصریح کردند: این عده از مدیران سهم زیادی در آشفتگی حال حاضر بازار مسکن دارند.

توقف مسکن مهر یکی از سیاست‌های اشتباه دولت بود

وی با بیان اینکه برنامه‌های دولت در حوزه مسکن مقطعی است، خاطرنشان کرد: یکی از سیاست‌های اشتباه دولت توقف مسکن مهر بود و این باعث شد که عرضه مسکن به بازار به حداقل برسد و حال شاهد افزایش ناگهانی قیمت مسکن باشیم.

ساداتی نژاد با اشاره به اینکه مردم به خصوص طبقات ضعیف بیشترین ضرر را از آشفتگی بازار مسکن می‌برند، بیان داشت: شبکه بانکی برای تأمین مسکن برای مردم باید با انبوه سازان همکاری و با اعطای وام به آنها باعث افزایش عرضه واحد مسکونی در بازار شود.

وی افزود: اعلام طرح‌هایی غیرکارشناسی از طرف تصمیم گیرندگان این حوزه باعث می‌شود که التهاب بازار بیشتر شود و بر این مبنا باید در ارائه طرح‌ها از نظرات صاحب نظران این حوزه استفاده کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار