کد خبر: ۱۵۷۱۲۲
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر حوزه علمیه استان تهران از افزایش قابل توجه جذب طلبه در حوزه های تهران برای سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: پذیرش طلاب نسبت به سال گذشته با رشد قابل توجهی روبرو بوده است.

حجت الاسلام محمدهادی رحیمی‌صادق، در گفتگو با خبرنگار مهر به استقبال گسترده و مناسب جوانان برای ثبت نام در حوزه‌های علمیه استان تهران اشاره و ابراز کرد: امسال حوزه‌های علمیه استان تهران با افزایش نام نویسی جوانان علاقمند به تحصیل علوم حوزوی روبرو بوده است.

مدیر حوزه علمیه استان تهران یکی از دلایل پایین آمدن آمار شرکت کنندگان در مراکز علمی چون حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها را مربوط به مساله کاهش جمعیت دانست و ادامه داد: یکی دیگر از دلایل به شرایط سیاسی، فرهنگی و تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب و اسلام بر می‌گردد اما با تلاش‌های صورت گرفته از ناحیه مرکز مدیریت و مدارس علمیه استان تهران امسال شاهد رشد قابل توجهی برای ثبت نام در پذیرش حوزه‌های علمیه استان تهران بودیم.

وی حضور خیره کننده طلاب و اساتید مدارس علمیه در حرکت‌های جهادی را یکی دیگر از دلایل رشد ثبت نام در حوزه‌های علمیه استان تهران برشمرد و خاطرنشان کرد: از طرفی نیز رایزنی‌ها و اطلاع رسانی‌های خوبی از سوی حوزه‌های علمیه استان تهران برای جذب طلاب صورت گرفت که نتیجه آن را در افزایش نسبی شرکت کنندگان ملاحظه می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار