کد خبر: ۱۵۸۸۰۲
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مقام فلسطینی:
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح با بیان اینکه فلسطین به اراده ملت‌ها برای بازگرداندن رژیم‌های سازشگر از صلح با رژیم اشغالگر امیدواراست، گفت فلسطینی‌ها پیشگام در حفاظت از همه اعراب در برابر زیاده‌خواهی صهیونیست‌ها هستند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «عزام الاحمد» یکی از رهبران برجسته فلسطینی درباره خطر سازش رژیم‌هایی عربی با رژیم صهیونیستی هشدار داد و تاکید کرد که این قضیه همه امت عربی را تهدید می‌کند.

الاحمد عضو دو کمیته مرکزی سازمان آزادی بخش فلسطین و جنبش فتح در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «العربی» گفت: ملت‌های عربی عادی سازی روابط با اسرائیل را خیانت و خنجری مسموم بر پشت ملت فلسطین برمی شمرند.

او حکومت‌های عربی سازشگر را، خطاب قرار داد و گفت: ما به امید ملت‌هایتان هستیم تا افسار  شما حکومت‌‌ها را بکشند و در آنچه امضا کرده‌اید، تجدید نظر کنید. خودتان را و آینده همه امت عربی را نابود نکنید.

این مسئول فلسطینی تاکید کرد: فلسطینی‌ها مدافع همه امت عربی و به خصوص مکه مکرمه، بغداد، قاهره، عمان و دمشق هستند. ما محافظان قدس در برابر زیاده خواهی‌های صهیونیست ها از نیل تا فرات هستیم و پیشگام مقابله با دولت آمریکا و جنبش صهیونیسم خواهیم ماند.

وزیران خارجه امارات عربی متحده و بحرین این دو کشور کوچک حاشیه خلیج فارس به تازگی با حضور در کاخ سفید دو توافق سازش کشورهایشان با رژیم صهیونیستی را در حضور «بنیامین نتانیاهو» و تحت نظارت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا امضا کردند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار