کد خبر: ۱۵۸۹۱۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
افتتاح 100 پروژه محرومیت‌زدایی در هرمزگان
مسؤول معاونت اقتصادی، محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری قرارگاه مدینه منوره سپاه گفت: یکصد پروژه محرومیت‌زدایی به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در استان هرمزگان افتتاح می‌شود.

محمدرضا آران صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بشاگرد با اشاره به افتتاح 100 پروژه محرومیت‌زدایی در هرمزگان اظهار داشت: این طرح‌ها شامل آبرسانی روستایی، احداث مسجد، احداث خانه عالم، کارگاه‌های اشتغال‌زایی، زمین ورزشی روباز، احداث جاده روستایی، احداث و  مرمت خانه محروم خواهد بود.

وی همچنین از توزیع سه هزار بسته معیشتی  خبر داد و افزود: این بسته‌های معیشتی  در بین نیازمندان مناطق مرحوم استان هرمزگان توزیع خواهد شد.

مسؤول معاونت اقتصادی، محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری قرارگاه مدینه منوره  نیروی زمینی سپاه، هدف این قرارگاه را  کمک‌رسانی و برچیدن چهره فقر در مناطق محروم و مناطق روستایی که از ضریب محرومیت بالایی برخودار هستند، عنوان کرد.

آران با بیان اینکه با تمام توان و بهره‌مندی از امکانات لجستیکی و همچنین کمک گرفتن از گروه‌های مهندسی جنوب که تحت نظر این قرارگاه در نیروی زمینی سپاه هستند، در جهت رفع محرومیت از چهره استان هرمزگان در تلاش هستیم.

وی همچنین از پخت و توزیع ۱۰۰ هزار پرس غذای گرم به‌مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی در این  استان خبر داد و گفت: این غذاهای گرم در محلات آسیب‌دیده استان هرمزگان توزیع می‌شود.

مسؤول معاونت اقتصادی، محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری قرارگاه مدینه منوره  نیروی زمینی سپاه خاطرنشان کرد:  برچیدن چهره فقر و ایجاد توسعه پایدار در مناطق محروم استان از اهداف اصلی این قرارگاه می باشد و برای رسیدن به این هدف شبانه‌روز در تلاش خواهیم بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار