کد خبر: ۱۶۰۰۲۸
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
معاون فرهنگی وزارت علوم:
معاون فرهنگی وزارت علوم ضمن محکومیت هتک حرمت پیامبر اسلام (ص) اعلام کرد که دانشگاهیان ایران قطعا این هتاکی را بی پاسخ نخواهند گذاشت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، غلامرضا غفاری رئیس شورای سیاستگذاری سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان ضمن تبریک هفته وحدت و ولادت خاتم الانبیاء محمد رسول الله (ص) و نیز محکوم کردن هتاکی و توهین رئیس جمهور فرانسه و نشریه فرانسوی به ساحت قدسی پیامبر اعظم (ص)، از تصمیم این شورا برای انتخاب شعار «محمد (ص)؛ پیامبر رحمت و مهربانی» برای این دوره از جشنواره خبر داد.

وی ضمن بیان اینکه توهین به مقدسات همه ادیان الهی محکوم هست، تاکید کرد: کشوری که خود را مهد آزادی بیان می‌داند چگونه اجازه می‌دهد که به پیامبر اسلام که مظهر رحمت و مهربانی است، توهین کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با اشاره به اینکه اخلاق کریمانه پیامبر اسلام همه انسان‌ها را جذب می‌کند و او فلسفه بعثت خود را کامل کردن مکارم اخلاق می‌داند، تاکید کردند: دانشگاهیان ایران قطعاً این هتاکی را بی پاسخ نخواهند گذاشت.

لازم به ذکر است اختتامیه سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان در اواخر آبان ماه برگزار می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار