کد خبر: ۱۶۰۵۷۲
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: حادثهٔ برخورد دوقطار در قزوین خسارت جانی در پی نداشته است و 5 مصدوم این حادثه نیز توسط همکاران هلال‌احمر و اورژانس به بیمارستان منتقل شدند که وضعیت عمومی آن‌ها مناسب است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، قدرت‌الله مهدیخانی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در قزوین در رابطه با برخورد قطارهای مسافربری و باری در محدودهٔ ایستگاه یزدرود گفت: ساعت 19:23 امروز قطاری که از سمت استان گیلان با 150 مسافر به سمت مشهد در حرکت بود، پس از ایستگاه یزدرود بنا به دلایلی از مسیر خود منحرف شده و به یک قطار باری متوقف برخورد می‌کند.

وی افزود: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در پی نداشته است و 5 مصدوم حادثه توسط همکاران هلال‌احمر و اورژانس به بیمارستان منتقل شدند که وضعیت عمومی آن‌ها مناسب است.

این مسؤول ادامه داد: چند نفر از مصدومان نیز به‌صورت سرپایی در محل حادثه مداوا شدند.

مهدیخانی در پایان اظهار کرد: مسافرین این قطار با قطار دیگری جابه‌جا شدند و اکنون قطار به‌سمت تهران در حرکت است، علت حادثه نیز در دست بررسی است.

به گزارش خبرگزاری فارس، روابط عمومی راه‌آهن شمالغرب نیز در خبری شایعهٔ واژگونی دوواگن از قطار را در این حادثه تکذیب کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار