کد خبر: ۱۶۱۸۸۵
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
اولین تیزر «ژنرال در سایه» منتشر شد
شخصیت اصلی بازی «ژنرال در سایه» یک سرباز مدافع حرم است که تلاش می کند خانواده های در معرض خطر حمله داعش را به کمک همرزمان خود نجات دهد.

جعفری جوزانی گفت: این خاطره دست مایه داستان بازی ما شد و بر اساس یک داستان واقعی قصه بازی به رشته تحریر در آمد. داستان از این قرار بود که حاج قاسم سلیمانی به همراه همرزمان خود با هلی کوپتر وارد منطقه ای به نام آمرلی می شوند، این منطقه 10ماه در محاصره بوده اما سردار سلیمانی پس از ورود به شهر به کمک جمعی از مدافعان حرم می روند و با کمک مردم محاصره رو می شکنند.
مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری منادیان تصریح کرد: این اقدام پیام آور ظلم ستیزی، دفاع از مردم و ترجمه واقعی اَشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم و از خصلیت های بارز شهید سلیمانی بوده است.


وی با بیان اینکه ساخت بازی «ژنرال در سایه» 11 ماه طول کشید، گفت: شخصیت اصلی بازی یک سرباز مدافع حرم است که تلاش می کند خانواده های در معرض خطر حمله داعش را به کمک همرزمان خود نجات دهد.

جعفری به مهم ترین شاخصه برای تولید این بازی اشاره کرد و گفت: شخصیت بی بدیل حاج قاسم سلیمانی و تجربه بیش از 15 سال در حوزه تولید بازی باعث شد تا «ژنرال در سایه» از سوی تیم تولید با مدیریت بنده ساخته شود.

وی گفت: این بازی علاوه بر داستان پر کشش و جذابی که دارد از کیفیت فنی و هنری بسیار بالایی هم برخوردار است و انتخاب سبک اکشن اول شخص و همچنین محیط و گیم پلی های جذاب از شاخصه های مهم این پروژه است.


مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری منادیان با تأکید بر اینکه هدف ما انتشار بین المللی بازی «ژنرال در سایه» است، گفت: ما بعد از بازی سفیر عشق به تکنولوژی خوبی برای تولید بازی های فاخر در قواره بین المللی دست پیدا کردیم، عرضه عمومی این بازی طی چندماه آینده آغاز خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار