کد خبر: ۱۶۲۰۹۷
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: با توجه به تسهیلاتی که از سوی مجلس شورای اسلامی درنظر گرفته شده، 300 هزار فرصت شغلی از سوی کمیته امداد در کشور ایجاد می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از تربت‌جام، سید مرتضی بختیاری امشب در حاشیه بازدید از کارگاه تولیدی مصنوعات فلزی در جمع خبرنگاران با اشاره به تحقق ۱۰۰ درصدی تعیین سهم اشتغال‌زایی در شهرستانهای صالح‌آباد، تایباد و تربت‌جام، اظهارکرد: برای توانمندسازی در این سه شهرستان اقدامات خوبی صورت گرفته که حمایت فرمانداران و بانک‌های عامل در عملیاتی شدن این مهم تعیین‌کننده بوده و در خراسان رضوی نیز شاهد توانمندسازی در حوزه های اشتغال و مسکن هستیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: ضمن قدرانی از کارآفرینی خانواده امینی در راه‌اندازی کارگاه تولیدی مصنوعات فلزی تربت جام با ۶۵۰ میلیون ریال تسهیلات و ایجاد سه فرصت شغلی، انگیزه توسعه کار دارند.

وی بیان کرد: مقرر شد با کمک فرماندار این شهرستان زمین بیشتری در شهرک صنعتی در اختیار آنان قرار گیرد و با وعده‌ای که داده‌ایم، اگر بتوانند این کارگاه را توسعه داده و سبب اشتغالزایی بیشتر مددجویان و توسعه آموزش و حرفه‌آموزی شوند، ما به ازای هر نفر مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت می کنیم.

بختیاری تصریح کرد: با توجه به بازدید از بخش‌های متعدد اشتغال که در تربت‌جام داشته‌ایم، آینده بسیار خوبی پیش‌بینی می شود.

وی در پایان یادآور شد: با روندی که پیش می‌رویم، سال ۱۴۰۰ یک سال بسیار موفقی برای کشور است و با توجه به تسهیلاتی که در مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته‌ شده، ۳۰۰ هزار اشتغال از سوی کمیته امداد در کشور ایجاد می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار