کد خبر: ۱۶۲۱۶۸
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
از تخریب و تفرقه قومیتی تا انتشار خبر کذب
در حالی که برخی کانال‌های خبری کلیپ منقطع شده را با عنوان توهین مجری شبکه دو منتشر کردند؛ کارآفرین کرد زبان کلیپ کامل آن را منتشر کرد و درخواست کرد که منقطع کنندگان کلیپ کامل را مشاهده کنند و به تفرقه اندازهای قومیتی توجهی نکنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، روز گذشته برخی کانال‌های استان ایلام که برخی از آنان سوابق انتشار اخبار کذب را نیز داشته‌اند، در انتشار کلیپی تقطیع شده سعی در برانگیخته شدن احساسات عمومی قوم کرد، علی الخصوص ایلام را داشتند، چرا که پس از آن مجری برنامه تعاریف و تمجیدهای بسیاری از لباس‌های کردی می‌کند، این افراد چرا تعاریف از لباس کردی را نمی‌بینند و تعمدا در راه تخریب این نژاد غیور بر می‌آیند؟ آیا این تخریب‌ها تعمدی است؟ و آیا اصلا لباس چوپانی ایرادی دارد؟!

این در حالی است که«فریبرز عزیزی» کار آفرین موفق کرد با درج کلیپ کامل آن نوشت: برخی از افراد ناشناس قسمتی از این برنامه رو که دو سال پیش پخش شده را قیچی کرده و منتشر کردند حال کامل آن را ببینید که خالی از لطف نیست.

و اینجا جای سوال است چرا برخی تنها در صدد برانگیختن احساسات جامعه و متشنج کردن فضای جامعه هستند؟! این افراد به دنبال چه هستند و چه چیزی گیرشان می‌آید؟!
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار