کد خبر: ۱۶۳۰۵۹
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
پورابراهیمی:
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ان‌شاءالله به زودی موضوع مالکیت مردم در سهام شرکت‌های غیر بورسی سهام عدالت عملیاتی خواهد شد تا در این زمینه، مردم بتوانند از منافع و ارزش دارایی خود استفاده کنند.

به گزارش گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به لغو انتخابات تعیین اعضای هیئت مدیره شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت، گفت: به دنبال این هستیم تا اداره سهام عدالت را به خود مردم واگذار کنیم.

محمدرضا پورابراهیمی با بیان اینکه پیرو جلسات کمیسیون اقتصادی با مسئولین مقرر شد تا این انتخابات در سال آینده برگزار شود، بیان داشت: به واقع باید ایرادات مربوط به قوانین، در دستور العمل فعلی این انتخابات رفع شود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه ما باید شاهد مشارکت مردم در این انتخابات باشیم اظهارداشت: حفظ حقوق همه دارندگان سهام عدالت باید در این انتخابات رعایت شود.

وی با بیان اینکه شرکت‌های سرمایه گذاری سهام عدالت ارزشی بالغ بر ۳۵۰ هزار میلیارد تومان دارد، اظهارداشت: با این حال قرار است درباره بخش غیر بورسی سهام عدالت هم در آینده نزدیک تصمیم‌گیری شود.

پورابراهیمی بیان داشت: ان‌شاءلله به زودی موضوع مالکیت مردم در سهام شرکت‌های غیر بورسی سهام عدالت هم عملیاتی خواهد شد تا در این زمینه، مردم بتوانند از منافع و ارزش دارایی خود استفاده کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار