کد خبر: ۱۳۸۶۴۰
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دکتر شهرام محمدنژاد


یهودیان صهیونیست دشمنان قسم خورده ای هستند که از پذیرش اسلام روی گردان بوده و همیشه اهتمام ویژه ای در دشمنی با اسلام داشته اند. مخاطب صحبت های ما یهودیان اصیل نیستند، بلکه آنهایی هستند که تفکرات شیطانی دارند و صهیونیست نامیده می شوند. آنها به طور لاینقطع برای دشمنی با دیگر ادیان توطئه نموده و در ظاهر خود را  یهودی می نامند که تنها به ظاهر عامل به انجام عبادات دینی یهودیان می باشند. 
این افتراق تنها در قوم یهود اتفاق نیافتاده است بلکه در اسلام هم قومیت هایی هستند که با ظاهر اسلامی افکار پلید شیطانی را دنبال می کنند و همانند سرقت دینی ای که در مذهب یهود اتفاق افتاده در اسلام نیز چنین تصویری را ایجاد نموده اند. در ذیل برخی از مکتوبات و اظهارات صهیونیست های مشهور را بازگو می کنیم تا ماهیت پلید آنها بیشتر نمایان گردد.
- هنگامی که ما در منطقه ای از سرزمین های اعراب گام نهیم، اعراب مانند سوسکهایی در یک بطری محاصره شده به این طرف و آنطرف فرار می کنند. (رافائل ایتان، رئیس وزارت دفاع "اسرائیل"، نیویورک تایمز، 14 آوریل 1983)
- اگر من یک رهبر عرب بودم، هرگز موافقت با حضور اسرائیل نمی کردم، درست است که خدا به ما وعده داده است، ولی خدای ما خدای آنها نیست، چرا آنها باید آنرا بپذیرند! (ناهوم گلدمن در پارادوکس یهودی، ص 121).
- هر بار که ما کاری را انجام می دهیم، شماها دائم به من گوشزد می کنید که آمریکا چنین میکند، آمریکا چنان می کند! یک چیزی را به طور شفاف باید بگویم، نگران فشار آمریکا بر اسرائیل نباشید، ما یهودیان آمریکا را کنترل می کنیم و آمریکایی ها این را می دانند. (آریل شارون، نخست وزیر اسبق اسرائیل، 3 اکتبر 2001، در گفتگو با" شیمون پرز "، در رادیو اسرائیل).
- شهرک های ما بر روی روستاهایی از روستاهای عربی ساخته شده که ما حتی نام آنها را نمی دانیم، من شما را بابت این مسئله سرزنش نمی کنم زیرا که کتاب جغرافیایی برای این مناطق وجود نداشته است! (موشه دیان، در نامه ای به Technion، Haifa، که در 4 آوریل 1969 در Ha'aretz گزارش شده است)
- پس از اتمام طرح دالیت و پس از تسخیر کامل شهر لاد، ما جمعیت عرب اینجا را تا حد پیشکاری و کارهای پست تنزل می دهیم . (اوری لوبرانی، مشاور نخست وزیر بن گوریون در امور اعراب در سال 1960، گزیده ها یی از اعراب در اسرائیل، توسط صبری جیریوس).
- این وظیفه رهبران اسرائیل است که برای افکار عمومی روشن کند که سرزمین موعود جز با خروج اعراب از این سرزمین محقق نخواهد شد. (یورام بن پرات، 14 ژوئیه 1972).
- یک میلیون عرب به اندازه ناخن یک یهودی ارزش ندارند. (ربی یاکوف پاران، 27 فوریه 1994؛ در نیویورک تایمز در 28 فوریه 1994).
- یهودیان نابودگر هستند و نابودگران باقی خواهند ماند. هیچ چیز جلوی خواسته های ما را نمی تواند بگیرد و هر چیزی که در برابر آن قد علم کند برای همیشه نابود خواهد شد. ما خواهان دنیایی برای خودمان هستیم. (موریس ساموئل در کتاب You Gentiles ، ص 155)
- ما یک دولت جهانی خواهیم داشت. منتها سوال اینجاست که این دولت با رضایت به دست خواهد آمد یا با جنگ؟ (اظهارات پول والبرگ، بانکدار یهودی، 17 فوریه سال 1950، در سنای ایالات متحده).
- نژاد ما نژاد برتر است. ما خدایان بر روی زمین هستیم. نژاد ما با دیگر نژادهایی که شبیه حشرات هستند متمایز است. ما باید حکومت و سرپرستی دیگر نژادهای پست و حیوانی در جهان را در دست بگیریم. ما آنها را همانند حشراتی زیر پا له می کنیم و به عنوان برده به خدمت خواهیم گرفت. (مناخیم بگین، نخست وزیر اسرائیل در سخنرانی خود در کنست (پارلمان اسرائیل) از امنون کاپلیوک،  25 ژوئن 1982)
اکنون با آشنایی نسبت به این دیدگاهها به سراغ وهابی هایی می رویم که شبیه همین اعتقادات را در دنیای اسلام ترویج می کنند. شیخ محمدبن ابراهیم مفتی بزرگ عربستان سعودی در کتاب خود به نام جامع الفتوی دیگر مسلمانان غیر هم عقیده وهابی را کافر نامیده است. 
کشورهای اسلامی کشورهای کافرند (جلد 6، ص 188)
مرتد کسی نیست که اسلام را قبول ندارد، مرتد کسی است که می گوید مسلمان است اما وهابی نیست! (جلد 12، ص 183)
هر کسی که بمیرد و وهابی نباشد مشرک از دنیا رفته است. 
تبدیل شدن به یک مسلمان به معنای تبدیل شدن به یک وهابی است. (جلد 12، ص 198)
هر کسی که مسلمان شود، همچنان باید به اسلام او شک کرد تا مشخص شود از سوی یک وهابی مسلمان شده است یا خیر (جلد 5، ص 196).
دیگر مسلمانان ممکن است اسیران جنگی را به عنوان زندانی تلقی کنند اما وهابیت آنها را به عنوان برده تلقی می کند (جلد 6، ص 208).
وهابی مجاز است ثروت و اموال دیگر مسلمانان را مصادره کند (جلد 6، ص 216).
مسلمانان دیگر فرقه ها به غیر از وهابیون از شهادت در دادگاهها منع هستند (جلد 1، ص 256).
شیعیان بت پرست هستند البته برخی از آنها ممکن است منافقانه رفتار کنند. (8 جلد، ص 189)
مردم مصر از اسلام دور شده اند. (جلد 11، ص 40)
ابوجهل نسبت به اسلام بیشتر از علمای غیر وهابی از اسلام می دانست (جلد 1، ص 84).
کسانی که پیرو مکتب  زیدی هستند مجاز به قاضی شدن نیستند (جلد 12، ص 324).
نشستن در محل دفن یک مسلمان فاسق و فاسد خود نوعی شرک است. (جلد 1، ص 133).
در فتوا گفته شده است که زمین نمی چرخد (جلد 2، ص 182).
موارد بسیاری از این نمونه ها برای اشاره وجود دارد. نمونه هایی از اعتقادات وهابیت و صهیونیست بازگو شد تا مشخص شود هر دوی آنها در جهت سیاست نسل کشی دیندارانه و مشروعیت جنگی خود چه مواضع واحدی دارند. هر دوی این تفکرات دیگران را خوار و پست می دانند و روح مشترک در هر دوی این تفکرات به چشم می خورد. به راحتی هویت و شخصیت شیطانی این تفکرات قابل لمس است و تفکرات آنها درجایی که منافع آنان اقتضا کند هر نوع دستور دینی را می تواند صادر نماید. آنها دم از خدا می زنند در صورتی که آشکارا در زمره شیاطین هستند. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار