کد خبر: ۱۴۶۰۱۱
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان

یک هفته مانده به ماه رمضان در 12 ماه می2019، یک فرد ناشناس مسجد دیانت در شهر نیو هون را به آتش کشید و آنرا به طور کامل غیر قابل استفاده نمود. جالب تر اینکه حتی تا یک هفته بعد هم هیچ مضنونی نسبت به این عمل قبیح حتی بازداشت نشد! از سوی دیگرچند روز بعد از تیراندازی شهر کریستوچر (کریستوفر، ایلینوییک شهر در ایالات متحده آمریکا) که منجر به شهادت 50 مسلمان و زخمی شدن 51 مسلمان دیگر شد، یک مسجد دیگر نیز در کالیفرنیا به آتش کشیده شد. اینگونه حملات وحشیانه و فزاینده به کرات در حال تکرار است. بسیار جالب است که اگر هر یک از مسلمانان خطایی را مرتکب شوند سریع آنرا تروریست می نامند و اگر یک غیر مسلمان, مسلمانی را بکشد ,تنها یک قتل صورت گرفته! در صورتی که یک حرکت تروریستی به معنای یک تاکتیک نظامی است که با هدف قرار دادن شهروندان غیر نظامی موجب رعب و وحشت جامعه مورد نظر شده.
حقیقت آن است که بزرگترین سازمان تروریستی دنیا ارتش آمریکاست که از زمان جنگ جهانی دوم تا کنون بیش از 60 میلیون غیر نظامی را به کام مرگ کشانده است. هر کس نسبت به این مطلب شک دارد می تواند در مورد کشتار ستاد کل نیروهای آمریکایی، کتاب On Killing  نوشته  Dave Grossman  را مطالعه کند. از سال 1950 پنتاگون تصمیم گرفت به جای تربیت سربازان عادی در جنگ ها، ماشین های کشتار بی رحمی را برای عملیات های تروریستی و هدفگذاری شده خود تربیت کند. آنها یاد گرفته اند از هر قومیتی به غیر از آمریکایی ها متنفر باشند و با الهام از سناریوی 11 سپتامبر تلاش کرده اند با وحشی گری هر چه تمام تر و حق به جانب در سراسر دنیا عملیات های مورد نظر خود را طراحی و اجرا کنند. پنتاگون با طراحی این ایدئولوژی توانست حجم کشتار 15درصدی در جنگ جهانی دوم را به 50% در جنگ کره و در نهایت به قصاوت 90% در جنگ ویتنام برساند. این سطح از روانپریشی و تخریب روان ساختاری سربازان آمریکایی موجب ایجاد یک اپیدمی وحشتناک به نامPTSD گردیده است. این سربازان با انکار و نابودی وجدان خود ، از نظر روان شناختی رفتار بیگانه ای را به ذهن خود القا می کنند. افرادی هم که در خصوص اسلام هراسی آموزش دیده اند، بسیار به صورت حرفه ای و وحشتناک به بسط و نشر اسلام هراسی در اذهان عمومی آمریکایی ها اقدام و آنرا همانند یک اپیدمی در ایالات متحده نشر می دهند. جیمز پترس، جامعه شناس آمریکایی این ساختار فکری را بر اساس پیکر بندی قدرت صهیونیستی برای بسط افکار آنها در جامعه معرفی می کند. 
فریب افکار عمومی مبنی بر تروریست نامیدن مسلمانان و تصویر سازی از آنها به عنوان دشمن, توسط سناریوی 11 سپتامبر در اذهان عمومی، را می توان بزرگترین تئوری پردازی ایالات متحده برای جنگ, پس از دوران جنگ سرد قلمداد کرد. این برنامه بعنوان پروژه از بین بردن کشورهایی مانند سوریه بود. همان کشورهایی که به تعبیر ژنرال کلارکس آسیب دیده هستند و جمهوری اسلامی ایران پس از آنها می بایست مورد حمله همه جانبه قرار گرفته واز بین برود. 
این نوع پروژه های اسلام هراسی به عنوان چهارمین نسل از این نوع اقدامات توسط صهیونیست ها طراحی گردیده و دقیقا آنها همان تیمی هستند که پروژه های PNAC و 11 سپتامبر را طراحی و عملیاتی کرده اند.(حاتم بازیان) پرفسور دانشگاه برکلی کالیفرنیا برآورد می کند که 70% هزینه های پروژه های اسلام هراسی توسط صهیونیست ها تامین می شود. متاسفانه این اقلیت غیر نظامی و افراطی با پول و قدرت زاید الوصفی بر سازمان های حاکم در آمریکا نفوذ دارند و اعمال نفوذ می کنند. آنها همانهایی هستند که با ریختن اشک تمساح نسبت به مظلومیت یهودیان و تئوری پردازی های متعدد سعی در تخریب وجهه مسلمانان و رسیدن به اهداف خود دارند. ایجاد این فرقه ناسیونالیستی سفید پوست به تدریج به غیر سفید پوستان نیز تعمیم یافته تا جامعیت بیشتری را شامل شود. آنها به دنبال تضعیف ایمان مسلمین برای از بین بردن مسلمانان هستند. صهیونیست های لیبرال وظیفه پیشبرد این جنگ را برعهده دارند. همزمان با این فعالیت ها و ایجاد یک بستر همکاری برای مسلمانانی که فریب وعده های پوشالی صهیونیست ها را می خورند و به دامان آنها پناه میبرند، رسانه های صهیونیست های لیبرال نیز از مسلمانها می خواهند که با پلیس و نیروهای امنیتی بیشتر در ارتباط باشند و با شست و شوی مغزی افکار عمومی به مقاصد خود نزدیک می شوند. تنها راه مبارزه با این افکار شیطانی و پلید ,تسلیم نشدن در برابر آن و تقویت ایمان و اصول و اعتقادات اسلامی است که ان شاالله امت اسلامی با وحدت به آن دست خواهند یافت. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار