کد خبر: ۱۶۳۰۰۹
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سخنگوی انصارالله:
«محمد عبدالسلام» به کنفرانس موسوم به «کمک یمن» واکنش نشان داد و بزرگترین کمک به یمن را توقف تجاوز و محاصره از سوی ائتلاف سعودی دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، سخنگوی جنبش انصارالله یمن به کنفرانس موسوم به «کمک یمن» که با مشارکت کشورهای متجاوز برگزار شد، واکنش نشان داد.

«محمد عبدالسلام» دوشنبه شب در پیامی توئیتری نوشت: درخواست سازمان ملل متحد از کشورها برای ارائه کمک موجب معافیت کشورهای متجاوز از مسئولیت پذیری نمی‌شود.

وی با لحنی کنایه آمیز افزود: بزرگترین کمک شامل حملات هوایی روزانه، محاصره ظالمانه، منع فرآورده‌های نفتی، بستن فرودگاه بین المللی صنعا و فجایع انسانی ناشی از آن از سوی کشورهای متجاوز ارائه می‌شود.

عبدالسلام ادامه داد: کنفرانس‌های بشردوستانه درباره یمن در سایه تجاوز و محاصره آنقدر که به کشورهای متجاوز فرصت می‌دهد تا خود را خوب جلوه دهند و وانمود کنند که کشورهای کمک کننده هستند نه کشورهای متجاوز و تعدی گر، کمکی به یمن نمی‌کند.

سخنگوی انصارالله همچنین تاکید کرد که مسئولیت کامل فجایع یمن متوجه کشورهای متجاوز است و آنها باید به تجاوز و محاصره پایان دهند نه اینکه دم از کمک و یاری کردن بزنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار