کد خبر: ۱۶۳۵۱۷
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرعامل شرکت شهرسالم از آغاز واکسیناسیون 14 هزار پاکبان در پایتخت خبر داد.

حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهرسالم در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره موضوع واکسیناسیون پاکبان‌های تهران اظهار داشت:‌با پیگیری‌های مجموعه شهرداری به دلیل اینکه پاکبان‌ها با مواد عفونی و آلوده و گاهی با پسماندهای پزشکی روبه‌رو هستند اولین محموله برای واکسیناسیون پاکبان‌ها در پایتخت اختصاص داده شد.

وی افزود: واکسیناسیون پاکبان‌های تهران از روز گذشته آغاز شده و قرار است 14 هزار پاکبان واکسینه شوند که اختصاص محموله واکسن به پاکبان‌ها طی سه مرحله انجام خواهند گرفت که مرحله نخست آن روز گذشته آغاز شده است.

مدیرعامل شرکت شهرسالم ادامه داد: واکسیناسیون کرونای تطهیرکنندگان بهشت‌زهرا (س) نیز به صورت کامل انجام شده و در حال حاضر برای رانندگان اتوبوس و کارکنان مترو درخواست اختصاص واکسن داشته‌ایم واین مسأله بسیار حائز اهمیت است چرا که اگر هر راننده مبتلا به این بیماری شود امکان درگیر شدن شهروندان و مسافران با کرونا بیشتر خواهد شد.

چوبینه در پاسخ به این پرسش که آیا کارکنان مراکز درمانی و درمانگاه‌های شرکت شهرسالم در مقابل کرونا واکسینه شده‌اند، گفت:‌خیر، 1100 نفر از کارکنان مراکز درمانی و درمانگاه‌ها لیست آنها به وزارت بهداشت ارسال شده و منتظر اختصاص واکسن برای آنها هستیم.

وی تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون 3500 نفر در شهرداری تهران مبتلا به این بیماری شده‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار