کد خبر: ۱۶۳۷۹۲
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
روحانی:
رئیس جمهور گفت: اگر طرح تحول سلامت دولت یازدهم و دوازدهم نبود ما حریف کرونا نمی‌شدیم.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در جلسه هیات دولت گفت:‌ ۲۹ فروردین ۵۸ روزی است که ارتش با ویژگی‌های جدید احیا شد و چند روز بعد هم امام فرمان تاسیس سپاه را دادند. 

وی ادامه داد: همه کارهای امام حکیمانه بود. امروز در امنیت ملی، بعد از حضور مردم، نقش ارتش و سپاه اهمیت دارد. هر کجا نیاز بوده سپاه پاسدارن و ارتش حضور داشتند و به این نیروها افتخار می‌کنیم. 

روحانی تصریح کرد: تصمیم اول دیروز در ستاد اقتصادی نسبت به کشاورزی بود. ما از این پس باید دوران را دوران پسا کرونا ببینیم، قبل از آن در دیماه و بهمن‌ماه یک جور دیگر برنامه ریزی می‌شد امروز باید جهان را پس از کرونا ببینیم. بشر فکر می‌کرد دوران بیماری‌های مسری، عفونی و اپیدمی گذشته است. امروز باید جهان پس از کرونا را ببینیم اما نمی‌دانیم پایان این ویروس چه زمانی است؟ 

رئیس جمهور گفت: اگر طرح تحول سلامت دولت یازدهم و دوازدهم نبود ما حریف کرونا نمی‌شدیم. شاید اگر در خودکفایی به ما بگویند مشکل ما کجاست می‌گوئیم آب است، اگر مشکل آب نداشتیم در بسیاری از کالاهای کشاورزی خود کفا بودیم. 

وی با بیان این که گلخانه در این کشور تا پایان دولت سه برابر می‌شود، تصریح کرد: باید نیوری انسانی ما مهارت پیدا کند و از دنیای سنتی به دنیای مدرن بیایند. چقدر شغل کشاورزی شریف است و برای ما مهم است. گندم در روزهای دولت قبل گندم را ۸۰۰ تومان کردند اما امروز این قیمت شده ۴۰۰۰ تومان. امسال علاوه بر ۴۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ تومان هم برای جایزه در نظر گرفتیم. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار