کد خبر: ۱۶۴۰۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
ماموستا اقبالی با بیان اینکه روایات اهل سنت بیان کننده فضل و کرامات حضرت علی(ع) است، گفت: ایشان اسوه علم و تقوی است، در بسیاری از کتب معتبر اهل سنت به علم و تقوای آن حضرت اشاره شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، ماموستا اقبال بهمنی با بیان اینکه جایگاه حضرت علی (ع) در بین اهل سنت بسیار مقدس است، اظهار کرد: ترویج و نهادینه کردن روش و سیره حضرت علی (ع) در عصر حاضر بسیار ضروری است.

وی دلاوری، فداکاری، ایمان راسخ، شجاعت، انفاق، سخاوت، بخشندگی و عدالت را از ویژگی‌های بسیار والای حضرت علی (ع) برشمرد و گفت: در دنیای امروز توجه و پیروی از این فضائل اخلاقی باید به عنوان اصل بسیار مهم مد نظر قرار گیرد.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی سنندج خاطرنشان کرد: فضائل و سیره زندگی حضرت علی (ع) باید سرمشق زندگی همه مسلمانان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه احادیث و روایات اهل سنت بیان کننده فضل و کرامات آن حضرت است، خاطرنشان کرد: حضرت علی (ع) اسوه علم و تقوی است، در بسیاری از کتب معتبر اهل سنت به علم و تقوای آن حضرت اشاره شده است.

وی با اشاره به اینکه حضرت علی (ع) در سن ۱۲ سالگی به دین اسلام ایمان آورد و تا پایان عمر در خدمت اسلام و دین مبین پیامبر اسلام بود، خاطرنشان کرد: نقشحضرت علی (ع) را در صدر اسلام، قبل و بعد از رحلت پیامبر اسلام (ص) بسیار تأثیر گذار بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار